Інтерфакс-Україна
13:17 22.12.2014

Україна та Казахстан відновлюють військово-технічне співробітництво - Порошенко

1 хв читати
Україна та Казахстан відновлюють військово-технічне співробітництво - Порошенко

Україна та Республіка Казахстан відновлюють військово-технічне співробітництво, заявляє глава Української держави Петро Порошенко.

"Ми в повному обсязі відновлюємо військово-технічне співробітництво", - повідомив П.Порошенко за підсумками переговорів із президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим у понеділок у Києві.

Український президент наголосив, що той досвід і потенціал, який має український військово-промисловий комплекс, у повному обсязі буде задіяно для зміцнення обороноздатності Казахстану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Волц про окуповані території України: Ми повинні запитати себе, чи це в наших національних інтересах

Прем'єр-міністр Індії: Нинішня ситуація надає можливість для змістовних і продуктивних переговорів між Україною і Росією

Стармер оприлюднив плани введення в Україну західних миротворців чисельністю понад 10 тис військовослужбовців – ЗМІ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА