Інтерфакс-Україна
10:38 24.12.2014

Посол РФ Зурабов поки що в Києві, ймовірно, незабаром вилетить до Мінська - джерело

1 хв читати
Посол РФ Зурабов поки що в Києві, ймовірно, незабаром вилетить до Мінська - джерело

Посол Росії в Україні Михайло Зурабов станом на 9.30 середи ще перебуває в Києві, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в дипломатичних колах.

"Посол поки що в Києві, але не виключено, що він незабаром може вилетіти в Мінськ для участі в тристоронній контактній групі", - зазначив співрозмовник агентства.

У Мінську в середу відбудеться зустріч контактної групи з мирного врегулювання на сході України.

Як повідомлялося, домовленість про проведення засідань контактної групи в Мінську 24 і 26 грудня була досягнута під час телефонної розмови в понеділок між президентом України Петром Порошенком, федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, президентом Франції Франсуа Олландом і президентом Росії Володимиром Путіним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА