Інтерфакс-Україна
14:40 12.01.2015

Порошенко підписав закон, що подовжує термін мораторію на відчуження гуртожитків

1 хв читати
Порошенко підписав закон, що подовжує термін мораторію на відчуження гуртожитків

Президент України Петро Порошенко підписав закон, яким подовжено термін дії мораторію на відчуження гуртожитків до 1 жовтня 2019 року, повідомляє прес-служба глави держави.

Це визначено законом України № 68-VII "Про внесення змін до пункту 3 розділу VIII "Перехідні положення закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав жителів гуртожитків" щодо подовження терміну мораторію на відчуження гуртожитків".

Реалізація цього закону забезпечить конституційні житлові і майнові права громадян, які мешкають у гуртожитках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА