Інтерфакс-Україна
10:00 14.01.2015

Байден і Яценюк обговорили ситуацію на сході України - Білий дім

1 хв читати
Байден і Яценюк обговорили ситуацію на сході України - Білий дім

Віце-президент США і прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк погодилися з тим, що важливо домагатися від Росії виконання своїх зобов'язань згідно з Мінськими домовленостями, повідомив Білий дім.

"Сторони обговорили нещодавню зустріч міністрів закордонних справ України, Росії, Франції та Німеччини, погодилися, що важливо домагатися від Росії виконання зобов'язань згідно з Мінськими домовленостями, зокрема здійснення моніторингу ОБСЄ на російсько-українському кордоні, повернути заручників і виведення іноземних військ і озброєнь з території України", - зазначається в повідомленні про телефонну бесіду Дж.Байдена і А. Яценюка.

Американський віце-президент також поінформував українського прем'єра про рішення США надати Україні в 2015 році кредитні гарантії на суму $2 млрд.

Перша половина гарантій буде надана у першій половині поточного року, друга - наприкінці року. Умовою є здійснення в Україні реформ, узгоджених з МВФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА