Інтерфакс-Україна
10:07 14.01.2015

У середу депутати розглянуть законопроекти про внесення змін до Кримінального кодексу

1 хв читати
У середу депутати розглянуть законопроекти про внесення змін до Кримінального кодексу

Народні депутати у середу планують розглянути в першому читанні законопроект про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо недопущення крадіжки природного газу - повідомляється в порядку денному пленарного засідання, оприлюдненому на сайті Верховної Ради.

У порядку денному засідання також розгляд у першому читанні законопроекту про внесення змін до кодексу України про адміністративні правопорушення щодо безпеки на морському та річковому транспорті, внесення змін (перше читання) до Кримінального кодексу про посилення відповідальності за окремі військові злочини.

Парламентарі також планують розглянути законопроект (перше читання), згідно з яким запропоновано внести зміни до закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Згідно з регламентом роботи Верховної Ради, у середу народні депутати до 14.00 працюють у пленарному режимі, а у другій половині дня - в комітетах, фракціях і групах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА