Інтерфакс-Україна
10:44 14.01.2015

Глава НБУ відзначає важливість підтримання фінансової стабільності України міжнародним співтовариством

1 хв читати
Глава НБУ відзначає важливість підтримання фінансової стабільності України міжнародним співтовариством

Підтримка з боку міжнародного співтовариства важлива для підтримки фінансової стабільності України, вважає глава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарева.

"Голова НБУ відзначила важливість підтримання фінансової стабільності України міжнародним співтовариством. Зокрема, Європейський Союз має намір виділити Україні EUR1,8 млрд макрофінансової допомоги, а США - кредитних гарантій на $2 млрд", - повідомляється на сторінці НБУ в мережі Facebook з посиланням на виступ В. Гонтаревої під час наради з банкірами у вівторок.

Під час наради обговорювалися ситуація на грошово-кредитному і валютному ринках, актуальні питання діяльності банківського сектора.

У повідомленні також наголошується, що 12 січня 2015 року відбулося перше засідання Ради фінансової стабільності. До його складу увійшли представники НБУ, Міністерства фінансів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, регуляторів ринків цінних паперів і фінансових послуг.

За даними НБУ, на перше засідання Ради були запрошені представники Міжнародного валютного фонду.

"Впевнена, що разом ми маємо знайти оптимальну формулу взаємодії і визначити пріоритети монетарної політики ", - зазначила В. Гонтарева.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА