Інтерфакс-Україна
10:46 14.01.2015

Начальник Генштабу України відвідає штаб-квартиру НАТО 20-22 січня

1 хв читати
Начальник Генштабу України відвідає штаб-квартиру НАТО 20-22 січня

Начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко відвідає з візитом штаб-квартиру НАТО в Брюсселі 20-22 січня.

Як повідомив на брифінгу в середу в. о. спікера Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов, напередодні візиту В Муженко провів телефонні переговори з головою військового комітету НАТО генералом Кнутом Бартелсом.

Вони обговорили поточну ситуацію на сході України і перспективи військового співробітництва Збройних сил України та Північноатлантичного альянсу.

ОСТАННЄ

Немає ніяких конкретних результатів зустрічі президента України з президентом США - заступниця голови фракції "Голос"

Ефективною гарантією безпеки для України є лише членство в НАТО - голова комітету з питань інтеграції України до ЄС

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Зеленський, Трамп та європейські лідери обговорили у Білому дому гарантії безпеки та домовились про зустріч з Путіним

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА