Інтерфакс-Україна
16:15 14.01.2015

В антикорупційному комітеті ВР виступили з ініціативою звільнити генпрокурора Ярему з посади

1 хв читати
В антикорупційному комітеті ВР виступили з ініціативою звільнити генпрокурора Ярему з посади

Члени парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції порушили питання про відставку генерального прокурора Віталія Яреми з обійманої посади.

"Я є прибічником того, щоб ми дали висновок і клопотали про відставку генерального прокурора Яреми з посади, яку він нині обіймає", - сказав позафракційний народний депутат Володимир Парасюк на засіданні комітету в середу.

Цю ініціативу підтримав народний депутат фракції "Батьківщина" Ігор Луценко, а також позафракційний парламентар Борислав Береза.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", члени комітету висловили обурення тим, що на засідання комітету замість запрошених голови Генеральної прокуратури, міністра внутрішніх справ та міністра юстиції прийшли заступники голів цих відомств.

Народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко закликав комітет відмовитися від заслуховування заступників голів вищезгаданих відомств.

Він також заявив про те, що володіє інформацією, згідно з якою в Євросоюзі готуються зняти санкції з деяких колишніх українських чиновників. "Якщо буде скасовано санкції проти представників попередньої влади, тоді це є достатньою підставою, щоб порушити питання про відповідальність генерального прокурора", - сказав С.Лещенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС

Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

Каллас: Відповідальність за злочини керівництва РФ та воєнні злочини має бути більш автоматичною

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

Глава МЗС Литви: єдиним ефективним інструментом для переговорів є тиск на Росію

Україна останнім часом відкрила 8 нових дипустанов в Африці

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА