Інтерфакс-Україна
15:16 16.01.2015

Уряд розглядає можливість приєднання банку "Київ" до держбанку

1 хв читати
Уряд розглядає можливість приєднання банку "Київ" до держбанку

Уряд України вивчає можливість приєднання банку "Київ", підконтрольного державі, до державного банку, повідомила голова Національного банку України Валерія Гонтарева, виступаючи у Верховній Раді в п'ятницю.

"Банк "Київ" - це питання до Фонду гарантування або приєднання до іншого державного банку", - сказала вона.

Як повідомлялося, на початку січня міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що Міністерство фінансів поінформоване про проблеми банку "Київ" з виплатами вкладникам і шукає шляхи виходу зі сформованої ситуації.

"Міністерство фінансів разом із Національним банком, щоб знайти адекватні шляхи виходу з цієї ситуації з урахуванням інтересів клієнтів банку", - сказала глава Мінфіну.

Банк "Київ" (раніше - "Київщина") заснований у 1993 році. Після кризи 2008 року банк був націоналізований. Частка Мінфіну в ньому до початку жовтня 2014 року становила 99,9369%.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2014 року за розміром активів банк "Київ" посідав 73-е місце (2,089 млрд грн) серед 166 банків.

ОСТАННЄ

ЄС може відключити 20 російських банків від SWIFT, а граничну ціну на нафту знизити до $45 – ЗМІ

Трамп підписав низку указів щодо розвитку ядерної енергетики та науки в США – Білий дім

Україна хотіла б, аби до зустрічі Зеленського з Путіним долучився Трамп

Відмова РФ від участі у переговорах у Ватикані свідчить про неготовність Москви до миру – нардеп Фріз

"Євросолідарність" зареєструвала законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО за незаконні рішення щодо санкцій

Бажання РФ створити "буферну зону" це крок до нової ескалації - член комітету Ради з питань нацбезбеки

Трамп запропонував ввести мито в 50% на товари з ЄС

Вибори в Україні стануть оптимальним варіантом для підписання мирної угоди - Лавров

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Раді пропонують дозволити нардепам обіймати посади членів Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА