Інтерфакс-Україна
16:32 16.01.2015

Зустріч контактної групи з Донбасу має відбутися за участю підписантів Мінських угод

1 хв читати
Зустріч контактної групи з Донбасу має відбутися за участю підписантів Мінських угод

Зустріч контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі не відбулася в Мінську в п'ятницю, оскільки на неї прибули лідери самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело, близьке до контактної групи.

"Зустріч виявилася зірваною, оскільки, незважаючи на запрошення ОБСЄ, О. Захарченко та В. Плотницький не прибули до Мінська", - сказав співрозмовник агентства.

Він наголосив, що ця зустріч могла відбутися "лише на рівні підписантів мінських угод, про що було зазначено в запрошенні та повідомленні тристоронньої контактної групи на сайті ОБСЄ".

Прибулі до Мінська Денис Пушилін і Владислав Дейнего, сказав співрозмовник агентства, не мають жодних повноважень і "не цілком компетентні в сфері досягнутих домовленостей".

При цьому, як зазначив він, у Мінськ для зустрічі з Д. Пушиліним і В. Дейнего прибула заступник члена контактної групи з боку ОБСЄ Гайді Тальявіні, проте ця зустріч не відбулася з невідомої причини.

"Тристороння контактна група залишається відкритою і має намір провести зустріч найближчим часом, проте вона має відбутися на рівні підписантів Мінських угод", - наголосило джерело.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

Сенат США гальмує розгляд пакета санкцій проти Росії – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА