Інтерфакс-Україна
18:00 20.01.2015

Київ вимагатиме від Москви виконання порушених раніше РФ міжнародних конвенцій, аж до звернення в арбітраж

1 хв читати
Київ вимагатиме від Москви виконання порушених раніше РФ міжнародних конвенцій, аж до звернення в арбітраж

Росія порушила цілу низку міжнародних конвенцій, і Україна вимагатиме від Росії їх виконання, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

"Перші консультації - щодо фінансування тероризму. Але це не єдина конвенція, яку порушувала і порушує Російська Федерація. Жодне порушення Російської Федерації без відповіді не залишиться", - сказав він на прес-конференції в Києві.

П.Клімкін пояснив, що в міжнародних конвенціях, які порушила РФ, прописано механізм фіксації порушень, а також повернення сторін до виконання положень документів.

Відповідальність встановлює або арбітраж, або міжнародний суд залежно від конвенції.

П.Клімкін повідомив, що для звернення до міжнародних інстанцій необхідно пройти першу інстанцію - консультації.

"Після цього, якщо консультації нічим не закінчаться, ми підемо далі", - сказав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА