Інтерфакс-Україна
16:02 23.01.2015

Могеріні пропонує посилити політичний і дипломатичний тиск на Росію

1 хв читати
Могеріні пропонує посилити політичний і дипломатичний тиск на Росію

Політичний і дипломатичний тиск на Росію має бути посилено, заявила глава європейської дипломатії Федеріка Могеріні в інтерв'ю американському телеканалу Сі-Ен-Ен.

"Ми повинні посилити дипломатичний і політичний тиск на Росію, і тут мають зіграти свою роль багато країн-членів Євросоюзу. Важливо, щоб ми були єдині і докладали дипломатичних зусиль, щоб підтримувати переговори президента України Петра Порошенка зі своїм колегою з РФ Володимиром Путіним", - сказала Ф.Могеріні.

"Економічні санкції працюють (проти Росії - ІФ), як російська економіка, так і російський народ страждають через зміни в економіці", - зазначила вона.

За словами Ф.Могеріні, поведінка російського керівництва не міняється, незважаючи на введення ЄС обмежувальних заходів.

"Не лише ситуація на сході України важлива з точки зору того, що ми робимо стосовно санкцій. Невизнання приєднання (Росією - ІФ) Криму буде головною причиною збереження санкцій щодо Росії", - заявила глава європейської дипломатії.

За її словами, російська влада спочатку робить заяви про готовність дотримуватися мінських домовленостей, але потім не виконує свої обіцянки.

"Наша єдність (країн-членів ЄС - ІФ), неможливість нас розділити - це головне, що дивує і, можливо, негативно впливає на керівництво Росії", - додала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА