Інтерфакс-Україна
14:29 26.01.2015

Запланований на травень у Ризі саміт Східного партнерства має продемонструвати важливість політики сусідства

1 хв читати
Запланований на травень у Ризі саміт Східного партнерства має продемонструвати важливість політики сусідства

Четвертий саміт Східного партнерства, проведення якого заплановано в Ризі на 21-22 травня цього року, має продемонструвати важливість політики сусідства, зазначає посол Латвії в Україні Аргіта Даудзе.

"Саміт має дати потужний сигнал, що політика сусідства залишається дуже важливим пріоритетом, і це довгострокова стратегія", - сказала посол під час презентації пріоритетів головування Латвії в Раді ЄС у Києві в понеділок.

За її словами, у рамках цього саміту в ті самі дні відбудеться також бізнес-форум, форум громадянського суспільства та медіаконференція.

Посол також наголосила, що Східне партнерство означає політику залучення держав до співпраці, і ця політика об'єднання не спрямована проти якоїсь країни. "Хочу наголосити, що Східне партнерство не спрямоване ні проти кого. Воно існує для того, щоб налагодити співпрацю", - сказала А.Даудзе.

Східне партнерство - проект, створений Європейським Союзом. Головна його мета - зближення ЄС із шістьма країнами: Україною, Молдовою, Азербайджаном, Вірменією, Грузією та Білоруссю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість українців вважають санкції проти Порошенка спробою влади відволікти увагу від складної ситуації на фронті – КМІС

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА