Інтерфакс-Україна
13:08 29.01.2015

Президент Литви очолила рейтинг лобістів України у світі за 2014 р.

2 хв читати
Президент Литви очолила рейтинг лобістів України у світі за 2014 р.

Президент Литви Даля Грибаускайте стала переможцем 7-го рейтингу топ-10 лобістів України у світі за 2014 р., який склав за результатами щорічного опитування Інститут світової політики.

"На першому місці Даля Грибаускайте, президент Литви, яка тривалий час підтримує Україну. Їй буде приємно, що українці високо оцінили її зусилля, що українські експерти дали гідну оцінку представникові маленької країни, але такої важливої для України", - заявив заступник директора Інститут світової політики Сергій Солодкий, представляючи результати опитування в четвер.

На другому місці в десятці топ-лобістів України колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, на третьому - американський сенатор-республіканець Джон Маккейн.

Далі місця розподілилися так: на 4-му місці - американський історик, професор Єльского університету Тімоті Снайдер, на 5-му - президент України Петро Порошенко, на 6-му - канцлер Німеччини Ангела Меркель, на 7-му - засновник фонду "Відкрите суспільство" Джордж Сорос, на 8-му - віце-президент США Джозеф Байден, на 9-му - американський сенатор-демократ Роберт Менендес, на 10-му - прем'єр-міністр Канади Стівен Гарпер.

Як зазначила директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук, нинішній рейтинг відрізняється від попереднього тим, що "по-перше, він дуже заамериканізований, там багато представників Сполучених Штатів Америки, уперше простежується така активна присутність представників США - як політиків, так і експертів".

За словами А.Гетманчук, уперше за всю історію проведення таких рейтингів до списку 10 топ-лобістів не увійшов жоден представник Польщі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", участь в опитуванні взяли 45 українських та іноземних експертів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА