Інтерфакс-Україна
16:06 03.02.2015

Зміна керівництва силових структур в Україні можлива лише після проведення відповідних реформ - Луценко

1 хв читати
Зміна керівництва силових структур в Україні можлива лише після проведення відповідних реформ - Луценко

Лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко заявляє, що говорити про зміну керівників силових відомств можна буде після реформування роботи відповідних структур.

"Старі закони, за якими діють МВС, СБУ, а також прокуратура, до квітня не дадуть результату. Я бачу свою місію в тому, щоб провести до березня закон про прокуратуру, закон про національну поліцію, закон про Національну фіскальну службу і, можливо, про Рахункову палату", - сказав Ю.Луценко журналістам у кулуарах парламенту у вівторок.

Він додав: "Можливо, тоді ми прийдемо до тотальної зміни всіх керівників силових структур, які на основі нових законів працюватимуть по-новому".

Водночас політик переконаний, що за ефективність розслідування тієї чи тієї справи відповідає низка силових структур.

"Прокуратура не може нічого зробити без оперативних дій МВС і СБУ, тому якщо ставити питання про відповідальність, то його треба ставити комплексно - відповідальність усіх силових структур за те чи те розслідування або не розслідування", - пояснив Ю.Луценко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА