Інтерфакс-Україна
16:12 06.02.2015

Місія ЄС з виконання Україною вимог, необхідних для безвізового режиму, приїде 9 лютого - Яценюк

1 хв читати
Місія ЄС з виконання Україною вимог, необхідних для безвізового режиму, приїде 9 лютого - Яценюк

Місія з моніторингу виконання Україною плану щодо лібералізації безвізового режиму прибуде до Києва 9 лютого, повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"9 числа місія ЄС з перевірки виконання Україною вимог щодо реалізації другої стадії безвізового режиму прибуде до України", - сказав А. Яценюк журналістам у п'ятницю в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА