Інтерфакс-Україна
18:07 06.02.2015

Рішення про постачання зброї Україні може приймати кожна країна окремо - генсек НАТО

1 хв читати
Рішення про постачання зброї Україні може приймати кожна країна окремо - генсек НАТО

НАТО надає політичну і практичну допомогу Україні, рішення про постачання зброї має приймати кожн а країн а окремо, зазначає генеральний секретар НАТО Є нс Столтенберг.

"НАТО надає підтримку Україні таким чином. Політична підтримка і друге - практична допомога, зокрема ми допомагаємо в реформуванні Збройних сил України", - повідомив генсек Альянсу на Мюнхенській конференції з безпеки в п'ятницю.

Водночас, за його словами, НАТО не може допомагати Україні зброєю, оскільки в Альянсу її немає. "Це питання слід вирішувати на національному рівні, тобто це має робити кожна країна окремо", - пояснив Єнс Столтенберг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

Сенат США гальмує розгляд пакета санкцій проти Росії – ЗМІ

Орбан закликає ЄС ввести санкції проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА