Інтерфакс-Україна
14:28 12.02.2015

"ДНР"/"ЛНР" торпедуватимуть результати нових Мінських домовленостей, вважають у "Блоці Порошенка"

1 хв читати
"ДНР"/"ЛНР" торпедуватимуть результати нових Мінських домовленостей, вважають у "Блоці Порошенка"

Так звані "ДНР" і "ЛНР" намагатимуться зірвати всі прийнятні для України результати нових Мінських домовленостей, вважає народний депутат Віктор Чумак (фракція "Блок Петра Порошенка").

"Я розумію, що там (у "ДНР" і "ЛНР") є маріонетки, які торпедуватимуть все, про що домовилися", - сказав він журналістам у четвер, коментуючи нові Мінські домовленості.

За словами депутата, ті результати, які будуть прийнятні для української сторони, " торпедуватимуться "ДНР" і "ЛНР".

"Швидше за все, вони висуватимуть і наполягатимуть на тих умовах, які для нас є абсолютно неприйнятними", - зазначив В. Чумак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

ЄС прагне припинити блокування Угорщиною переговорів про членство України – ЗМІ

Стефанішина сподівається на відновлення діалогу з Угорщиною

Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА