Інтерфакс-Україна
09:37 16.02.2015

Порошенко обговорив із Кемероном ситуацію на Донбасі

1 хв читати
Порошенко обговорив із Кемероном ситуацію на Донбасі

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном.

Як повідомляє прес-служба глави держави, співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі після оголошення режиму припинення вогню опівночі 15 лютого. "Президент П.Порошенко наголосив, що постійне і всеосяжне припинення вогню на всій лінії зіткнення необхідне для подальшого відводу важкого озброєння", - йдеться в повідомленні.

П.Порошенко також подякував Д.Кемерону за його особисту підтримку на засіданні Європейської Ради, яке відбулося у Брюсселі 12 лютого, та за сильну позицію Британії на підтримку України, відображену в останній резолюції Великої сімки.

"Д.Кемерон запевнив П.Порошенка, що Велика Британія готова надалі проводити лінію на забезпечення єдності Європейського Союзу щодо санкцій проти Росії у разі, якщо Мінські домовленості не будуть виконуватися. Він також наголосив, що Україна може розраховувати на підтримку Великої Британії в Раді Безпеки ООН, де вона є постійним членом", - додали в прес-службі.

Крім того, співрозмовники домовилися про тісну координацію подальших кроків щодо мирного врегулювання на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА