Інтерфакс-Україна
13:33 16.02.2015

Кабмін установив на 2015 р. зарплату керівництву виконавчої влади у розмірі окладу

1 хв читати
Кабмін установив на 2015 р. зарплату керівництву виконавчої влади у розмірі окладу

Кабінет Міністрів установив, що цього року зарплата керівництва органів виконавчої влади встановлюється на рівні посадового окладу.

Таке рішення закріплено в постанові Кабміну №43 від 14 лютого.

"Установити, що у 2015 р. місячна заробітна плата членам Кабінету Міністрів України, керівникам центральних органів виконавчої влади та інших державних органів (крім органів, підрозділи яких беруть участь у проведенні антитерористичної операції) нараховується в розмірі посадового окладу", - йдеться в постанові. У системі центральних органів виконавчої влади нараховується 16 міністерств та 64 комісії, служби, агентства, інспекції тощо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА