Інтерфакс-Україна
14:08 16.02.2015

Генсек ООН стурбований продовженням обстрілів у Дебальцевому та закликає всі сторони припинити вогонь

1 хв читати
Генсек ООН стурбований продовженням обстрілів у Дебальцевому та закликає всі сторони припинити вогонь

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун вітає початок режиму припинення вогню в Східній Україні, домовленості про який було досягнуто 12 лютого в Мінську.

"Проте генсек серйозно стурбований повідомленнями про тривалі випадки ведення військових дій, зокрема в Дебальцевому, і повторює свій заклик до всіх сторін дотримуватися режиму припинення вогню без винятку", - сказано в заяві Пан Гі Муна, розміщеній на сайті ООН.

Він також зазначив, що припинення вогню є підставою для ширшої імплементації Мінських угод, а також відновлення миру та стабільності в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА