Інтерфакс-Україна
13:42 24.02.2015

Зустріч "нормандської четвірки" на рівні глав МЗС розпочалася в Парижі

1 хв читати
Зустріч "нормандської четвірки" на рівні глав МЗС розпочалася в Парижі

Зустріч глав МЗС "нормандської четвірки" (РФ, ФРН, Франція, Україна) з врегулювання кризи в Україні триває у Парижі, в міністерстві закордонних справ Франції.

Перед початком консультацій Сергій Лавров, Франк - Вальтер Штайнмайєр, Лоран Фабіус і Павло Клімкін обмінялися рукостисканнями.

На початку зустрічі глава МЗС України П. Клімкін, відповідаючи на запитання свого французького колеги, заявив, що йому потрібно буде сьогодні повернутися назад до Києва, оскільки на середу у нього заплановано кілька зустрічей.

Міністри зустрічаються вперше після досягнення лідерами країн "нормандської четвірки" домовленостей щодо врегулювання української кризи на саміті 12 лютого.

Сторони мають намір обговорити процес імплементації Мінських домовленостей, зокрема щодо відведення важкого озброєння.

С. Лавров і П. Клімкін прибули до Парижа з Нью-Йорка, де брали участь у дебатах РБ ООН.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА