Інтерфакс-Україна
17:30 24.02.2015

Україна очікує резолюції Європарламенту, що засуджує захоплення Росією Криму - спікер ВР

1 хв читати
Україна очікує резолюції Європарламенту, що засуджує захоплення Росією Криму - спікер ВР

Україна сподівається, що Європейський парламент на своїй сесії у березні поточного року ухвалить резолюцію, що засуджує анексію Криму Російською Федерацією, заявляє голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

"Україна зацікавлена у всеосяжному розгляді зухвалого випадку захоплення території сусідньої держави під час березневої сесії Європейського парламенту з ухваленням відповідної резолюції", - сказав В.Гройсман на засіданні комітету Європарламенту з іноземних справ у Брюсселі у вівторок.

Спікер українського парламенту зазначив, що рік, який минув відтоді, як РФ анексувала півострів, був роком "економічної деградації та знущання з українського та кримськотатарського народів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА