Інтерфакс-Україна
15:23 25.02.2015

Глава Міноборони України заявляє, що початок відведення озброєння на Донбасі буде лише після повного припинення вогню

1 хв читати
Глава Міноборони України заявляє, що початок відведення озброєння на Донбасі буде лише після повного припинення вогню

Міністр оборони України Степан Полторак наголошує, що відведення важкого озброєння на сході України може початися лише після повного припинення вогню.

"Відведення озброєння можна очікувати лише після повного завершення вогню", - сказав він журналістам у середу після засідання Кабміну.

С. Полторак також зазначив, що з початку дня середи зафіксовано мінімальну кількість обстрілу з боку противника.

"З ранку було лише три обстрілу, і то зі стрілецької зброї. Подивимося, як до вечора складатиметься ситуація", - сказав глава Міноборони.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, чи погоджено лінію розмежування для відведення озброєння, він сказав: "Так".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з Данією щодо спільного виробництва важлива з погляду безпеки - Зеленський

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Орбан звинуватив Україну у підготовці до впливу на вибори 2026 року та діяльність її спецслужб в країні

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА