Інтерфакс-Україна
13:32 27.02.2015

"Опозиційний блок" очікує звіту від уряду Яценюка

2 хв читати
"Опозиційний блок" очікує звіту від уряду Яценюка

Парламентська фракція "Опозиційний блок" вимагає звіту від уряду Арсенія Яценюка у Верховній Раді України.

Про це йдеться у заяві, яку оприлюднили на прес-конференції в п'ятницю народні депутати фракції "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул, Наталія Королевська, Нестор Шуфрич і Юрій Павленко.

"Сьогодні виповнюється рівно рік з того дня, як Україна отримала найбільш несправний і непрофесійний уряд у своїй історії. За ці дванадцять місяців Кабінет Міністрів під керівництвом А. Яценюка привів країну до краю прірви. "Опозиційний блок" вимагає надзвичайного скликання парламенту, на якому і уряд, і їхній партнер із розвалу валютного ринку - Національний банк України - мають пояснити свої антидержавні дії з курсом гривні та представити реальний план виходу із кризи", - йдеться в заяві.

А. Вілкул наголосив, що зараз необхідно терміново затвердити програму розвитку економіки і підтримки виробництва. За його словами, "Опозиційний блок" розробив низку законопроектів, що нададуть можливість вирішити цю проблему.

Він також заявив, що "Опозиційний блок" проголосує за внесення змін до державного бюджету на 2015 року лише в тому разі, якщо Верховна Рада розгляне законопроекти, запропоновані блоком, зокрема, ті, що передбачають відновлення виплат пенсій на території Донбасу, непідконтрольної Україні.

Н.Шуфрич заявив, що рішення української влади про вирішення конфлікту на Донбасі військовим шляхом було помилковим. "Через кілька тижнів, через місяць владі потрібно буде відповісти на запитання "А навіщо потрібна була ця війна, навіщо потрібні були ці жертви?... Тисячі людей заплатили своїми життями за безвідповідальність цієї влади: вибори, піар на військовій риториці з аргументацією, що для влади на сьогоднішній день важлива - на війну все можна списати. Ми не дамо списати на війну все це", - сказав він.

Н.Королевська різко розкритикувала роботу соціального блоку уряду, зокрема запропоновані законопроекти про обмеження розмірів пенсій пенсіонерам, які працюють.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

Рютте знову схвально відгукнувся про пропозицію Трампа для України та Росії зупинитися там, де вони є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА