15:52 27.02.2015

В ОАЕ укладено мільйонні контракти щодо експорту та імпорту озброєння, від низки країн Україна отримує летальну зброю - РНБО

2 хв читати
В ОАЕ укладено мільйонні контракти щодо експорту та імпорту озброєння, від низки країн Україна отримує летальну зброю - РНБО

У Раді національної безпеки і оборони України вважають, що питання постачання озброєнь в Україну та військово-технічної співпраці під час бойових дій на території країни мають бути більш закритою темою для того, щоб укладені контракти не зривалися через втручання третьої сторони.

"У нас нині в питання постачання зброї включено дуже багато людей та інформаційних ресурсів. Я виходитиму з пропозицією, щоб питання військово-технічної співпраці під час бойових дій були більш закритою темою", - сказав перший заступник секретаря РНБО України Олег Гладковський на брифінгу в Києві в п'ятницю.

Він зазначив, що нині будь-яку озвучену інформацію Російська Федерація використовує для того, щоб блокувати контракти, які укладає Україна.

О.Гладковський повідомив, що на Міжнародній виставці оборонної промисловості IDEX-2015 в Об'єднаних Арабських Еміратах, яку відвідав нещодавно президент України Петро Порошенко, було укладено договори "на сотні мільйонів доларів із багатьма країнами і щодо експорту, і щодо імпорту".

"Але я не хотів би до моменту їх виконання наразі цю інформацію оприлюднювати, тому що нині проти нас використовують багато інформації", - наголосив перший заступник секретаря РНБО.

При цьому О.Гладковський повідомив, що на виставці в ОАЕ було підписано договір із французькою компанією Thales Group на постачання в Україну безпілотних літальних апаратів та засобів радіоелектронної боротьби.

"Також ми обговорили досить велику кількість контрактів, які буде реалізовано найближчим часом із низкою американських компаній", - додав він.

Відповідаючи на запитання про те, чи постачатимуть в Україну найближчим часом летальну зброю, представник РНБО сказав: "Ми працюємо з усім світом, і там, де у нас немає шуму і того впливу, який ми, на жаль, самі й створюємо, від цих країн ми зброю летальну отримуємо".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА