Інтерфакс-Україна
19:07 27.02.2015

Місцеві вибори на Донбасі можливі лише після відновлення там української держвлади - Яценюк

1 хв читати

Україна не має наміру легітимізувати незаконне керівництво "ДНР" і "ЛНР" через місцеві вибори, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Ми їх (місцеві вибори на не підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей - ІФ) проведемо. Заберіть своїх бандитів з автоматами та відновіть українську центральну владу - тоді ми проведемо там вибори. Але легітимізувати цих покидьків ми не будемо через місцеві вибори, які є незаконними, якщо там перебувають російські терористи", - заявив А.Яценюк в інтерв'ю українським телеканалам у п'ятницю.

Він також наголосив, що Росія відмовляється надати Україні контроль над українсько-російським кордоном, щоб "постійно тримати цю територію в нестабільності, додатково відправляти тимчасово переміщених осіб, висмоктувати гроші з українського бюджету, створювати тут економічну та політичну нестабільність".

"Ну, а далі він (президент РФ Володимир Путін - ІФ) кричатиме на кожному кроці, що треба швидко проводити конституційну реформу. Це не федералізація? Хоча, по суті, Росія хоче розвалу України через якийсь квазіфедеральний уряд", - наголосив А.Яценюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА