Інтерфакс-Україна
15:22 02.03.2015

Яценюк провів зустрічі з главами МЗС Данії та Польщі

1 хв читати
Яценюк провів зустрічі з главами МЗС Данії та Польщі

У понеділок, 2 березня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк провів у Києві зустрічі з міністрами закордонних справ Данії та Польщі Мартіном Лідегором та Гжегожем Схетіною, які перебувають з робочою поїздкою в Україні, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України.

"Глава уряду обговорив із представниками Польщі та Данії перебіг імплементації реформ, а також питання підготовки до затвердження нової масштабної програми співпраці з Міжнародним валютним фондом", - йдеться в повідомленні, опублікованому на урядовому порталі в понеділок.

Як наголошується в повідомленні, під час зустрічі А. Яценюк відзначив необхідність рішучої і узгодженої позиції ЄС для протидії агресивній політиці РФ, яка, за його словами, "становить загрозу для безпеки всієї Європи". Прем'єр також зазначив, що стримати російську агресію поряд із міжнародними санкціями можуть політична, фінансова і військова підтримка України.

Як повідомлялося, Р. Схетіна і М. Лідегор перебувають у Києві з одноденним візитом, під час якого має намір провести зустрічі з А. Яценюком і президентом України Петром Порошенком.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА