Інтерфакс-Україна
17:55 02.03.2015

ВР у п'ятницю заслухає звіт НБУ та уряду про соціально-економічну ситуацію в країні

2 хв читати
ВР у п'ятницю заслухає звіт НБУ та уряду про соціально-економічну ситуацію в країні

Верховна Рада в п'ятницю заслухає звіт керівництва Національного банку України та уряду з приводу соціально-економічної ситуації в країні.

За відповідне рішення проголосували 292 народних депутати на засіданні в понеділок.

"Ми говорили з урядом про те, щоб у п'ятницю (6 березня - ІФ) розглянути питання фінансово-економічного блоку, Національного банку і, відповідно, ухвалити рішення українським парламентом за рекомендаціями кадрових рішень, які можуть бути розглянуті", - заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

Він також пообіцяв направити президенту Петру Порошенку пропозицію лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка про звернення глави держави до парламенту з пропозицією про відставку глави НБУ Валерії Гонтаревої.

Засідання Верховної Ради в понеділок почалося о 17.30, хоча раніше планувалося о 16.00. Початок засідання затримувався, оскільки запропоновані для розгляду законопроекти узгоджувалися у фракціях, комітетах і на раді коаліції.

Крім того, фракція Радикальної партії Олега Ляшка заблокувала трибуну парламенту в залі засідань з вимогою відставки В.Гонтаревої. О.Ляшко заявив, що його фракція не розблокує трибуну доти, доки не буде розглянуто питання відставки глави НБУ і залучення її до відповідальності за економічну ситуацію в Україні.

Однак після ухвалення рішення про розгляд питання НБУ в п'ятницю трибуну було розблоковано.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", над президією парламенту розміщені плакати: "Надія Савченко голодує вже 80-й день", "Гонтареву у відставку", "Досить знищувати гривню".

Багато депутатів із фракцій "Батьківщина", "Самопоміч" та "Блок Петра Порошенка" одягнені в білі футболки з портретом Н.Савченко та з написом "Незламна" і "Свободу Надії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА