Інтерфакс-Україна
12:26 04.03.2015

Порошенко вимагає допустити на місце аварії на шахті Засядька українських рятувальників

1 хв читати
Порошенко вимагає допустити на місце аварії на шахті Засядька українських рятувальників

Президент України Петро Порошенко вимагає допустити на місце аварії на шахті ім. Засядька українських рятувальників і працівників правоохоронних органів.

"Президент... вимагає допуску на місце трагедії українських рятувальників і правоохоронців", - написав прес-секретар президента Святослав Цеголко у Twitter у середу.

За його словами, після офіційного підтвердження кількості загиблих Україна приспустить прапори, оголосивши жалобу.

За інформацією прес-служби Донецької обласної державної адміністрації, за оперативними даними, під час вибуху метану на шахті імені Засядька в Донецьку під землею перебували 230 гірників, наразі доля 32 із них невідома. Одна людина загинула. Крім того, до опікового центру доправлено п'ятьох постраждалих, ще двох - до травматології, дев'ятьох - до клініки профзахворювань.

Шахта імені Засядька розташована на не підконтрольній Києву території - це один з найбільших в Україні виробників коксівного вугілля. Шахту обладнано потужною когенераційною станцією. Засновниками ПАТ є держава в особі Фонду держмайна (володіє 16,04% акцій) та організація орендарів шахти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

Сенат США гальмує розгляд пакета санкцій проти Росії – ЗМІ

Орбан закликає ЄС ввести санкції проти України

Соцпідтримка матерів має зменшити страх жінок перед втратою доходу після пологів – нардеп Третьякова

Каллас сподівається на прийняття нового пакету санкцій проти Росії "сьогодні-завтра"

Трамп пішов на ескалацію з РФ, бо Путін його не поважає і вестиме переговори лише за наявності загроз – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА