Інтерфакс-Україна
13:59 12.03.2015

Яценюк: малозабезпечені повинні отримати субсидії, а переселенці й учасники АТО - різносторонню допомогу

2 хв читати
Яценюк: малозабезпечені повинні отримати субсидії, а переселенці й учасники АТО - різносторонню допомогу

Міністерству соціальної політики України слід приділити увагу спрямуванню субсидій малозабезпеченим і надання усілякої допомоги учасникам АТО і вимушеним переселенцям, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"У нас із вами до кінця поточного року три ключові завдання. Перше: 24,5 млрд грн, які виділені в держбюджеті на субсидії малозабезпеченим громадянам, повинні дійти до кожної людини", - сказав прем'єр-міністр, звертаючись до міністра соціальної політики Павла Розенка після його виступу в ході звіту про 100 днів роботи уряду.

Говорячи про інші пріоритетні завдання для відомства, прем'єр продовжив: "Друге - це тимчасово переміщені особи - допомога їм і працевлаштування. Третє, украй важливе, - учасники Антитерористичної операції - медична допомога, протезування, реабілітація, працевлаштування".

У своєму звіті П. Розенко, зокрема, повідомив, що головний принцип в реформуванні системи пільг - адресність надання. "Пільгу повинна отримувати та людина, яка її потребує", - зазначив міністр. За його словами, з 1 квітня 80 тисяч українських дітей з малозабезпечених сімей віком до трьох років отримають адресні надбавки у розмірі 250 грн.

Також, як зазначив міністр, реформи торкнулися системи субсидій. "Ми взагалі хочемо максимально спростити і відкрити цю систему... Щоб ця система викликала довіру і нею скористалися усі люди, які потребуватимуть цього", - сказав П. Розенко. Він додав, що нова система субсидій запрацює з травня цього року.

Особливу увагу міністр приділив роботі міністерства з надання допомоги бійцям АТО і переселенцям. "Перша категорія - учасники АТО, на посилення їхнього соціального захисту виділено значні кошти. У нас запроваджено нові програми соціальної і психологічної реабілітації для цих людей, забезпечення їх житлом, засобами технічної реабілітації, протезами. Ми забезпечуємо належний рівень захисту цих громадян", - сказав він.

П. Розенко нагадав, що нині спрощена процедура отримання статусу учасника бойових дій. "Близько 20 тисяч українських військових отримали статус учасників АТО, який дає їм пільги і гарантії", - додав він.

Говорячи про допомогу переселенцям, П. Розенко наголосив, що з держбюджету на допомогу цій категорії людей виділено додатково майже 3,5 млрд грн, що дасть можливість хоч би мінімально забезпечити соціальні потреби цих людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА