Інтерфакс-Україна
16:32 13.03.2015

Комітет з питань охорони здоров'я рекомендував парламенту ухвалити законопроекти про закупівлі ліків через міжнародні організації

1 хв читати
Комітет з питань охорони здоров'я рекомендував парламенту ухвалити законопроекти про закупівлі ліків через міжнародні організації

Профільний комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я розглянув пакет законопроектів №2150 та №2151, що регулює процедуру державних закупівель лікарських засобів через міжнародні організації, й рекомендував парламенту прийняти його наступного тижня за основу та в цілому.

Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", таке рішення члени комітету ухвалили на засіданні в п'ятницю.

"Ми рекомендуватимемо проголосувати за пакет законопроектів про передачу закупівлі ліків міжнародним організаціям одразу в першому читанні та в цілому вже наступного сесійного тижня. Дуже важливо для українських пацієнтів, щоб Всесвітня організація охорони здоров'я, Дитячий фонд ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та інші міжнародні організації могли розпочати процес закупівлі швидше і вчасно поставити ліки до лікарень", - зазначила голова комітету Ольга Богомолець ("Блок Петра Порошенка").

Як повідомлялося з посиланням на заступника міністра охорони здоров'я України Олександру Павленко, об'єднаний законопроект про проведення держзакупівель ліків через міжнародні організації, який планується зареєструвати найближчими днями, передбачає можливість здійснення закупівель через п'ять таких організацій і дію такого механізму терміном до березня 2019 року.

Держзакупівлі ліків здійснюють за 18 програмами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА