Інтерфакс-Україна
12:50 14.03.2015

ЄС отримав запит від Києва на розміщення миротворців на Донбасі

1 хв читати
ЄС отримав запит від Києва на розміщення миротворців на Донбасі

Офіс Верховного представника ЄС із питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні отримав листа від міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з проханням про можливе розміщення місії миротворців у рамках спільної політики безпеки й оборони.

Як заявив агентству "Інтерфакс-Україна" високопоставлений європейський дипломат, водночас ніяких рішень поки що не ухвалено, а позиція ЄС полягає в необхідності посилення підтримки спеціальної моніторингової місії ОБСЄ для виконання Мінських угод.

"Наша мета залишається - реалізація Мінських угод за повної підтримки місії ОБСЄ і готовності зробити більше", - сказав співрозмовник.

Дипломат нагадав, що ЄС та країни-члени надають найбільшу підтримку місії ОБСЄ.

Крім того, за його словами, ЄС розглядає додаткові заходи для реалізації Мінських угод.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА