Інтерфакс-Україна
11:48 17.03.2015

"Нафтогаз України" перевів "Газпрому" ще $15 млн у вигляді передоплати за поставки в березні

1 хв читати
"Нафтогаз України" перевів "Газпрому" ще $15 млн у вигляді передоплати за поставки в березні

НАК "Нафтогаз України" 16 березня перерахував ВАТ "Газпром" черговий транш у розмірі $15 млн за постачання російського газу в березні, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі держхолдингу у вівторок.

"Заплатили ще $15 млн вчора", - сказали в прес-службі.

Таким чином, "Нафтогаз України" сумарно перерахував "Газпрому" $75 млн за постачання російського газу в березні. Перший транш $15 млн за березневі поставки був здійснений 26 лютого, другий, третій і четвертий - 4, 5 і 12 березня.

Згідно з оперативними даними ПАТ "Укртрансгаз", 1-15 березня "Газпром" надав на адресу "Нафтогазу України" 150,1 млн куб. м газу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА