Інтерфакс-Україна
12:14 17.03.2015

Оприлюднено перелік районів Донбасу, де заплановано введення особливого порядку місцевого самоврядування

1 хв читати
Оприлюднено перелік районів Донбасу, де заплановано введення особливого порядку місцевого самоврядування

На сайті Верховної Ради у вівторок оприлюднено додаток до президентського проекту постанови "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування".

У додатку міститься перелік найменувань населених пунктів, що належать і не належать до окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування.

Окрім населених пунктів, у переліку з 85 найменувань названі залізничні станції, роз'їзди, перехрестя доріг із зазначенням географічних координат. Як написано в пояснювальній записці до проекту постанови, це визначена Генеральним штабом Збройних сил України лінія з прив'язкою до місцевості, розроблена на підставі Доповнення до Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року.

У преамбулі проекту постанови зазначено, що документ ухвалюється Радою "з метою реалізації Мінського протоколу від 5 вересня 2014 року, Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року і Мінського "Комплексу заходів" від 12 лютого 2015 року, резолюції Ради Безпеки ООН від 17 лютого 2015 № 2202, у відповідності зі статтею 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА