Інтерфакс-Україна
16:29 17.03.2015

Засідання ВР може розпочатися о 17:00 - перший віце-спікер

1 хв читати
Засідання ВР може розпочатися о 17:00 - перший віце-спікер

Перший віце-спікер українського парламенту Андрій Парубій повідомив, що пленарне засідання Верховної Ради розпочнеться у вівторок о 17:00.

"Із 9:00 тривають консультації керівників фракцій. Нині відбувається спільна нарада керівників фракцій коаліції з президентом України, прем'єр-міністром, головою Верховної Ради", - повідомив А.Парубій у залі засідань Верховної Ради.

Він нагадав, що парламент у вівторок планує розглянути питання, пов'язані з національною безпекою та обороноздатністю України, стосовно цих питань необхідно виробити консолідовану позицію.

Як повідомлялося, початок засідання Верховної Ради у вівторок було перенесено з 10:00 на 12:00, а потім на 16:00. Фракції, що входять до коаліції ("Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", "Об'єднання "Самопоміч", "Батьківщина" та Радикальна партія Олега Ляшка) не змогли прийти до єдиної думки щодо законодавчих ініціатив президента стосовно особливого порядку місцевого самоврядування в деяких районах Донбасу.

Удень в Адміністрації президента розпочалася зустріч глави держави Петра Порошенка з лідерами фракцій парламентської коаліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та Ердоган обговорили першу та наступну зустрічі делегацій в Стамбулі

Дипломатична академія України ім.Геннадія Удовенка відзначила 30-річчя

Переговори 2 червня мають привести до безумовного припинення вогню або посилення підтримки України

Україна готова до діалогу з Росією, але вимагає чітких і зважених пропозицій – Єрмак

Поки РФ вважатиме, що має право обговорювати членство України в НАТО, доти атакуватиме Україну - голова комітету Ради

НАТО не прийматиме офіційних рішень щодо нерозширення Альянсу, вважає нардеп Чернєв

Раді пропонують удосконалити процес оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Кличко заявив про політичний тиск на роботу Київради

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА