Інтерфакс-Україна
11:29 18.03.2015

В Україні в середу розпочинається демобілізація - Міноборони

1 хв читати
В Україні в середу розпочинається демобілізація - Міноборони

В Україні розпочалася демобілізація, цей процес охопить 35,3 тис. військовослужбовців, повідомляє Міністерство оборони.

Як повідомляє прес-служба Міноборони в середу, демобілізації підлягають військовослужбовці, які були призвані на військову службу під час мобілізації на особливий період, відповідно до указу президента України від 17 березня 2014 року №303 "Про часткову мобілізацію".

У Міноборони нагадали, що раніше президент України Петро Порошенко наголосив на важливості підтримки демобілізованих військовослужбовців-учасників АТО після їх повернення до мирного життя. Президент також висловив переконання, що демобілізовані військовослужбовці мають стати активними учасниками місцевого самоврядування.

"Провести у період з 18 березня по 1 травня 2015 року звільнення в запас (демобілізацію) військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період відповідно до указу президента України від 17 березня 2014 року №303 "Про часткову мобілізацію", - йдеться в указі глави держави про демобілізацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА