Інтерфакс-Україна
16:27 24.03.2015

Президент ЄК Юнкер і Верховний представник ЄС Могеріні відвідають Україну 30 березня - Перебийніс

1 хв читати
Президент ЄК Юнкер і Верховний представник ЄС Могеріні відвідають Україну 30 березня - Перебийніс

30 березня до України прибуде високопоставлена делегація Європейського Союзу, повідомив спікер МЗС України Євген Перебийніс.

"30 березня президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер спільно з Високим представником ЄС у закордонних справах і політиці безпеки Федерикою Магеріні відвідають Україну", - сказав на брифінгу у вівторок Є.Перебийніс.

За його словами, у рамках візиту планується обговорити ввесь комплекс двосторонніх відносин Україна-ЄС.

Спікер МЗС України розповів, що українська сторона, у свою чергу, планує обговорити питання, пов'язані з відновленням безпеки, стабільності, територіальної цілісності України, а також питання стану виконання мінських домовленостей, розгортання на території України міжнародної операції з підтримки миру й безпеки.

Крім того, повідомив Є.Перебийніс, порушують питання проведення у квітні в Києві Міжнародної конференції з підтримки реформ в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц очікує затяжної війни через небажання РФ вести переговори

Роздратування Трампа не видає його готовності тиснути на РФ санкціями - Климпуш-Цинцадзе

Китай ніколи не постачав зброю жодній зі сторін "конфлікту" в Україні - МЗС КНР

Трамп замислився над повним зняттям обмежень щодо використання західної зброї Україною

Віце-канцлер ФРН не згоден зі зміною курсу щодо обмеження дальності зброї для України

США вирішать, чи запроваджувати санкції проти РФ, після вивчення її пропозицій щодо України

Рютте: Китай, Північна Корея та Іран допомагають Росії вести війну в Україні

Україна вважає надзвичайно важливим бути представленою на саміті НАТО у Гаазі - Сибіга

В ЄС обговорять стан верховенства права в Угорщині, рішень щодо до санкцій не очікується – високопосадовий європейський дипломат

Канцлер ФРН: більше немає обмежень на дальність дії зброї, яку ми постачаємо Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА