17:26 24.03.2015

Президент запропонував на розгляд ВР наступного пленарного тижня 4 законопроекти, Кабмін - 16, інформує Гройсман

2 хв читати
Президент запропонував на розгляд ВР наступного пленарного тижня 4 законопроекти, Кабмін - 16, інформує Гройсман

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман закликає парламентські комітети ретельніше ставитися до підготовки законопроектів й ініціює проведення нарад щодо організації роботи комітетів на постійній основі.

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради, такі питання обговорювали у вівторок на нараді щодо організації роботи парламентських комітетів, вдосконалення роботи з підготовки законопроектів до розгляду на пленарних засіданнях.

"Я хотів би, аби у комітетах була якісна дискусія щодо законопроектів за участю урядовців та депутатів - авторів цих документів. Відтепер такі наради проводитимуться постійно. Нам важливо організувати внутрішній робочий процес", - наводить слова В.Гройсмана прес-служба.

Спікер парламенту зазначив, що досить часто проекти законодавчих актів вносять до сесійної зали непідготовленими до розгляду, і висловився за вдосконалення роботи комітетів. "Головне завдання наради - почути позиції усіх сторін, і до наступного пленарного тижня підготувати узгоджений розклад. А для цього маємо продуктивно попрацювати на поточному тижні, який призначений для роботи у комітетах", - сказав він.

В.Гройсман також поінформував, що уряд запропонував парламенту розглянути на черговому пленарному тижні 16 законопроектів, ще чотири пропонує президент України Петро Порошенко.

За його словами, для покращення взаємодії уряду та парламенту під час розгляду урядових ініціатив у розгляді законопроектів авторства Кабінету Міністрів на засіданнях комітетів мають брати участь заступники міністрів.

В.Гройсман також доручив апарату Верховної Ради провести моніторинг виконання парламентськими комітетами розпорядження "Про деякі питання висвітлення діяльності комітетів Верховної Ради України та народних депутатів України", яким забезпечується відкритість інформації про діяльність комітетів і депутатів.

Наступний пленарний тиждень - 7-10 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте говорить про важливість паралельної роботи як над мирною угодою, так і над миротворчою місією

Переговори в Саудівській Аравії можуть покращити відносини між Україною та США - Мережко

Міцний і тривалий мир в Україні вимагає подальшої військової підтримки Києва - міністр оборони Франції

Кошта: працюємо над підтримкою України для досягнення справедливого миру

Міністр оборони Нідерландів: Зеленський не повинен погоджуватися на угоду, яка призведе до своєрідного "міжвоєнного періоду"

На перемовинах у Саудівській Аравії важливо обговорити, як розпочати мирний процес - Єрмак

Туск до учасників зустрічі у Джидді: не змарнуйте цей шанс

Єрмак назвав початок зустрічі з американською делегацією дуже конструктивним

Білий дім зарахував мирні переговори в Саудівській Аравії до переліку 50 перемог Трампа за 50 днів

США наполягають, щоб G7 відмовились від "мови антагонізму" стосовно Росії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА