Інтерфакс-Україна
12:03 09.04.2015

Коаліція домовилася створити робочу групу для вивчення заяв про зловживання в Кабміні - Ляшко

1 хв читати

Парламентська коаліція підтримала ідею створення робочої групи на базі профільних парламентських комітетів, що вивчатиме озвучені факти зловживань в уряді, заявляє координатор коаліції, керівник фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

"Усі учасники коаліції та коаліційної угоди підтвердили своє прагнення і бажання розслідувати факти корупції. Саме тому підготували проект постанови про створення робочого групи у складі двох комітетів - із протидії корупції та правоохоронної діяльності", - розповів О. Ляшко журналістам у Верховній Раді в четвер.

За його словами, очолить робочу групу народний депутат Єгор Соболев (фракція "Самопоміч").

"Робоча група розслідуватиме ймовірні факти корупції, озвучені різними посадовцями", - сказав О. Ляшко.

Він зазначив, що цю робочу групу буде створено вже в четвер і надано їй права тимчасової слідчої комісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА