Інтерфакс-Україна
12:27 09.04.2015

ВР має намір передати Міноборони повноваження із розробки військової форми для всіх військових формувань - перше читання

1 хв читати
ВР має намір передати Міноборони повноваження із розробки військової форми для всіх військових формувань - перше читання

Верховна Рада України 271 голосом у четвер прийняла за основу законопроект №2551 про зміни до деяких законів України щодо вдосконалення порядку речового забезпечення військовослужбовців.

Як пояснив заступник міністра оборони Юрій Гусєв, представляючи документ з трибуни парламенту, наразі розробкою військової форми займається Міністерство оборони та інші центральні органи виконавчої влади, а затверджує Кабінет Міністрів. "Такий механізм не дозволяє своєчасно реагувати на потреби, які виникають в особливий період", - сказав він.

"Пропонується надати Міністерству оборони повноваження з розробки й затвердження зразків військової форми, взуття та спорядження військовослужбовців, засобів індивідуального захисту для всіх військових формувань", - пояснив Ю. Гусєв

Він уточнив, що ці зразки будуть затверджуватися відповідно до закону про військовий обов'язок і військову службу міністром оборони.

Заступник міністра зазначив, що зазначений законопроект розроблений з метою уніфікації військової форми військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань і приведення форми і одягу до вимог сучасності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА