Інтерфакс-Україна
12:19 15.04.2015

Призначення нового посла України в США очікується до літа, ним може стати заступник голови Адміністрації президента Чалий - джерело

1 хв читати
Призначення нового посла України в США очікується до літа, ним може стати заступник голови Адміністрації президента Чалий - джерело

Призначення нового посла України в США очікується до літа поточного року, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в дипломатичних колах.

"Це не така швидка процедура, тому призначення не варто очікувати найближчими днями. Уся процедура погодження кандидатури нового посла займе місяць-півтора, це може відбутися в травні", - розповів співрозмовник агентства.

За його словами, глава держави дійсно зупинився на кандидатурі Валерія Чалого, який нині обіймає посаду заступника голови Адміністрації президента та відповідає за напрямок зовнішньої політики. "Процедуру призначення В.Чалого вже запущено", - додало джерело.

Як повідомлялося, 14 квітня президент України Петро Порошенко звільнив Олександра Моцика з посад Надзвичайного і Повноважного Посла України в Сполучених Штатах Америки, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Антигуа і Барбуда та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Тринідад і Тобаго.

Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави у вівторок.

О.Моцик був послом України в США з 2010 року.

ОСТАННЄ

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА