Інтерфакс-Україна
16:30 16.04.2015

Порошенко вимагає оперативного та прозорого розслідування резонансних убивств Калашнікова та Бузини

1 хв читати
Порошенко вимагає оперативного та прозорого розслідування резонансних убивств Калашнікова та Бузини

Президент України Петро Порошенко заявляє про необхідність швидкого та прозорого розслідування вбивств колишнього народного депутата, голови "Загальновоїнської спілки України" Олега Калашниікова та журналіста, екс-шеф-редактора газети "Сегодня" Олеся Бузини, повідомляє прес-служба глави держави.

"Очевидно, що ці злочини – події одного ряду. Їхня природа і політичний сенс зрозумілі – це свідома провокація, яка ллє воду на млин наших ворогів. Вона спрямована на дестабілізацію внутрішньополітичної ситуації в Україні, на дискредитацію політичного вибору українського народу", - заявив П.Порошенко.

Як зазначено в повідомленні, доповів президентові про обставини обох убивств в. о. міністра внутрішніх справ Василь Паскал.

П.Порошенко наголосив, що розкриття цих резонансних злочинів є для правоохоронців справою честі. "Я вимагаю від правоохоронних органів у найкоротший термін знайти виконавців та назвати організаторів останніх убивств. З огляду на резонансність учинених злочинів правоохоронні органи мають регулярно звітувати перед суспільством про хід та результати слідчих дій", - зазначив П.Порошенко.

Як повідомлялося, 15 квітня увечері О.Калашнікова застрелили на порозі його квартири на житловому масиві Виноградар у Києві.

О.Бузина, який нещодавно залишив посаду шеф-редактора газети "Сегодня", був убитий у дворі власного будинку на вул. Дегтярівській у четвер удень. Постріли були здійснені з темно-синього автомобіля "Форд Фокус" з іноземними номерами.

Обидва вбивства розслідують слідчо-оперативні групи міліції під керівництвом В.Паскала.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА