Інтерфакс-Україна
17:08 16.04.2015

Останні резонансні вбивства в Україні вигідні російській пропаганді - думка

2 хв читати
Останні резонансні вбивства в Україні вигідні російській пропаганді - думка

Резонансні вбивства колишнього народного депутата, голови "Загальновоїнської спілки України" Олега Калашнікова та журналіста, екс-шеф-редактора газети "Сегодня" Олеся Бузини на руку російській пропаганді, яка поширює інформацію про політичний терор в Україні, вважає голова Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

"Йдеться, звісно, про гіпотезу, не більше, ніж про підозри, але якось дуже підозріло виглядає той факт, що якраз напередодні та під час прес-конференції Путіна (президента Росії Володимира Путіна - ІФ) відбуваються два такі резонансні вбивства, які можна використати як аргумент, як підтвердження пропагандистської концепції про політичний терор в Україні", - сказав В.Фесенко агентству "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що не здивується, "якщо виконавцями виявляться представники якихось підпільних націоналістичних організацій".

"Це відомий прийом спецслужб: самі вони своїми руками таких убивств не здійснюють, а наймають ідеологічно вигідних, ідеологічно показових виконавців, як це було у випадку з Нємцовим. Тому дуже великі підозри, що і Калашнікова, і Бузину зробили ритуальними жертвами, які мають виправдати пропагандистські концепції російської пропаганди", - додав політолог.

Як повідомлялося, 15 квітня увечері О.Калашнікова застрелили на порозі його квартири на житловому масиві Виноградар у Києві.

О.Бузина, який нещодавно залишив посаду шеф-редактора газети "Сегодня", був убитий у дворі власного будинку на вул. Дегтярівській у четвер удень. Постріли були здійснені з темно-синього автомобіля "Форд Фокус" з іноземними номерами.

Президент РФ Володимир Путін під час прямої лінії в четвер розцінив як політичне вбивство відомого українського публіциста Олеся Бузини.

"Це не перше політичне вбивство - ми в Україні маємо справу з цілою серією таких вбивств", - заявив В.Путін.

"В Україні, яка претендує на те, щоб бути демократичною державою і прагне до демократичної Європи, нічого подібного не відбувається. Де вбивці цих людей? Їх просто немає - ні виконавців, ні замовників. І це вважають за краще не помічати ні в Європі, ні в Північній Америці", - сказав В.Путін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА