Інтерфакс-Україна
11:22 17.04.2015

Резонансні вбивства в Києві "стріляють" по іміджу України - Луценко

2 хв читати
Резонансні вбивства в Києві "стріляють" по іміджу України - Луценко

Лідер пропрезидентської парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко вважає, що резонансні вбивства в Києві "стріляють" по іміджу України.

На своїй сторінці у Facebook у п'ятницю політик написав, що "вбивства проросійських малоросів в Україні" можна розглядати як "сакральні жертви Кремля".

"Чи можна розглядати вбивства проросійських малоросів в Україні як сакральні жертви Кремля? Моя відповідь - так", - зазначив він.

За його словами, ці вбивства спрямовані на розкол між Україною та її друзями на Заході.

"Почався найнебезпечніший час травневого загострення імперської манії величі. Вона потребує чергових порцій люті для російського плебсу, звиклого до буденних жахів на Донбасі. Насадженому за останні роки російському православному фундаменталізму і чорносотенству ідеально підходить тема "мучеников" , що віддали " жизнь за Царя". Одночасно ці вбивства "стріляють" по іміджу України, сіють чергові лінії розколу між українцями та їхніми друзями на Заході", - наголосив Ю.Луценко.

Як повідомлялося, ввечері в середу, 15 квітня, колишній народний депутат України (фракція Партії регіонів) Олег Калашніков був застрелений на порозі власної квартири на житловому масиві Виноградар у Києві.

У четвер, 16 квітня, співзасновник інтернет-видань ProUA та "Обком", журналіст Сергій Сухобок був убитий унаслідок побутового конфлікту з сусідами, яких уже затримали правоохоронці.

Також у четвер, 16 квітня, у дворі власного будинку на вул. Дегтярівській у Києві був убитий колишній шеф-редактор газети "Сегодня" Олесь Бузина. Постріли були здійснені з темно-синього автомобіля "Форд Фокус" з іноземними номерами.

Радник глави МВС України Антон Геращенко заявив, що вбивства О.Бузини та О.Калашнікова були зроблені за тією самою схемою.

"Можу сказати, що Олега Калашнікова та Олеся Бузину вбили з різної вогнепальної зброї, але почерк однаковий. Обох чекали біля будинку, обох убивали з контрольним пострілом, по п'ять пострілів, п'ять куль влучило в кожного з них", - сказав А.Геращенко в ефірі телеканалу "1+1" у ніч на п'ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА