Інтерфакс-Україна
11:44 20.04.2015

Україна 1-19 квітня закачала до ПСГ понад 0,3 млрд куб. м газу - "Укртрансгаз"

1 хв читати
Україна 1-19 квітня закачала до ПСГ понад 0,3 млрд куб. м газу - "Укртрансгаз"

Україна в період із 1 по 19 квітня 2015 року закачала до своїх підземних сховищ (ПСГ) 316 млн куб. м газу, повідомила прес-служба ПАТ "Укртрансгаз" у понеділок.

Згідно з оперативними даними компанії, закачування газу 1-19 квітня поточного року перевищило відбір на 214 млн куб. м.

Станом на ранок 20 квітня запаси в ПСГ "Укртрансгазу" становили 7,928 млрд куб. м, що на 7,5% більше, ніж на 20 квітня 2014 року.

Як повідомлялося, Україна розпочала відбір газу з ПСГ в опалювальний сезон 2014/2015 років із 20 жовтня за наявності запасів в обсязі 16 млрд 749,64 млн куб. м газу, 31 грудня 2014 року в сховищах було 11 млрд 460,70 млн куб. м газу, 31 березня - 7 млрд 710,79 млн куб. м.

Україна має 13 ПСГ загальною активною місткістю близько 32 млрд куб. м. 12 сховищ і систему магістральних газопроводів на материковій частині країни експлуатує "Укртрансгаз" (31 млрд куб. м), ще одне сховище (1 млрд куб. м) - ДАТ "Чорноморнафтогаз".

Після анексії Росією Криму НАК "Нафтогаз України" з 14 березня 2014 року не отримує від "Чорноморнафтогазу" інформацію про зберігання, видобуток, транспортування і використання природного газу, нафти і конденсату.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА