Інтерфакс-Україна
17:26 20.04.2015

Депутати від "Батьківщини" пропонують скасувати додатковий імпортний збір

1 хв читати

Вісім депутатів Верховної Ради України від фракції "Батьківщина" на чолі з лідером фракції Юлією Тимошенко пропонують парламенту скасувати додатковий імпортний збір у розмірі 5-10%.

У понеділок депутати зареєстрували в парламенті проект закону №2674 "Про визнання таким, що втратив силу, закону України "Про заходи із стабілізації платіжного балансу України відповідно до ст. XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року". Текст законопроекту і супровідні документи нині недоступні.

Як повідомлялося, Україна 25 лютого у зв'язку з різким погіршенням платіжного балансу ввела додатковий імпортний збір на імпорт, окрім критичного, прописаний у прийнятому парламентом наприкінці 2014 року за пропозицією уряду законі "Про стабілізацію платіжного балансу України".

Додатковим імпортним збором із ставкою 10% обкладаються готові харчові продукти; продукти, жири й олії тваринного та рослинного походження; алкогольні й безалкогольні напої; тютюн і його замінники; оцет; живі тварини (товарні групи 1-24 за УКТЗЕД). Під 5% збір підпадають усі інші товари за винятком "життєво важливих", до яких парламент зарахував більшість енергоносіїв, а також деякі медикаменти.

Голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Роман Насиров уже заявив, що комітет підтримує лібералізацію додаткового імпортного збору в розмірі 5-10% у зв'язку з позитивною динамікою зовнішньої торгівлі товарами в перші місяці 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА