Інтерфакс-Україна
14:47 22.04.2015

В Адміністрації президента України розраховують, що Кабмін вирішить питання шахтарів

1 хв читати
В Адміністрації президента України розраховують, що Кабмін вирішить питання шахтарів

У Адміністрації президента України очікують від Кабінету Міністрів ефективних дій із вирішення питань, з якими шахтарі вийшли на акцію протесту в середу в центрі Києва.

Як розповів на брифінгу по закінченні зустрічі з переговорною групою від протестувальників перший заступник глави Адміністрації президента Віталій Ковальчук, шахтарі вимагали від президента вплинути на Кабмін у питанні погашення заборгованості із зарплат, забезпечення стабільної роботи галузі, відновлення соцгарантій.

"Присутній на зустрічі перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості поінформував, що розроблено концепцію реформування вугільної промисловості та запропонував представникам профспілок приєднатися до розробки цієї концепції, для того, щоб вийти на реалізацію конкретної програми", - сказав він.

В.Ковальчук також висловив сподівання на розгляд в уряді найближчим часом питання реалізації програми вугільної промисловості.

"Я переконаний, що в певний термін профільне міністерство відпрацює відповідну програму, її буде затверджено в Кабміні і успішно реалізовано", - додав він.

"Очевидно, що і Верховна Рада має ухвалити відповідні рішення, тому що основна концепція реформування вугільної промисловості, що наразі розглядається, не передбачає виділення коштів на погашення заборгованості із зарплат, а забезпечення роботи перспективних шахт. Питання закриття або консервації збиткових шахт розглядатимуть, але з розумінням необхідності забезпечення соціальних гарантій. Ми очікуємо від Кабміну ефективних дій щодо вирішення цієї проблеми", - наголосив перший заступник глави АП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

ЄС прагне припинити блокування Угорщиною переговорів про членство України – ЗМІ

Стефанішина сподівається на відновлення діалогу з Угорщиною

Росія поки що не демонструє політичної волі щодо режиму припинення вогню та закінчення війни – Єрмак

Віткофф: Трамп поставив ультиматум і Україні, і Росії – наполягає на прямих переговорах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА