Інтерфакс-Україна
17:05 22.04.2015

Франція протягом місяця ратифікує угоду про асоціацію Україна-ЄС - Олланд

1 хв читати
Франція протягом місяця ратифікує угоду про асоціацію Україна-ЄС - Олланд

Президент Франції Франсуа Олланд заявляє, що його країна ратифікує угоду про асоціацію України з Європейським Союзом протягом місяця.

"Угоду про асоціацію буде не лише підписано, а й ратифіковано протягом наступного місяця", - заявив він на спільній із президентом України Петром Порошенком прес-конференції в середу в Парижі.

Президент нагадав, що в травні в Ризі відбудеться саміт Східного партнерства, на якому "буде встановлено відносини між Євросоюзом та Україною".

Зі свого боку П.Порошенко сказав: "Ми сьогодні мали зустрічі в Національній асамблеї Франції, і буде зустріч у сенаті Франції. Ми поставили питання щодо пришвидшення ратифікації угоди про асоціацію між Україною та ЄС й отримали досить хорошу реакцію". "Це вказує на те, що ми вирішимо всі проблеми в партнерському форматі, який уже існує між нашими країнами", - сказав президент України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА