Інтерфакс-Україна
10:55 24.04.2015

Місія МВФ з 1-го перегляду програми EFF прибуде 29 травня - Яценюк

1 хв читати
Місія МВФ з 1-го перегляду програми EFF прибуде 29 травня - Яценюк

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) першого перегляду програми розширеного фінансування EFF, за підсумками якого Україна може отримати другий транш програми SDR1,182 млрд (близько $1,63 млрд), прибуде до Києва 29 травня, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на "годині уряду" у Верховній Раді.

Як повідомлялося, схвалена в березні цього року чотирирічна програма розширеного фінансування EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд ($17,516 млрд) передбачає виділення Міжнародним валютним фондом Україні в 2015 році після першого траншу в $5 млрд ще трьох траншів по SDR1,182 млрд (близько $1,63 млрд за поточним курсом).

У наступні три роки заплановано виділяти по чотири транші щорічно розміром SDR437,975 млн (близько $620-630 млн). Умовою надання коштів буде щоквартальний перегляд, на першому з яких аналізуватимуть виконання критеріїв виконання програми на кінець березня цього року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

Саміт у Гаазі також має надіслати чіткий сигнал про підтримку НАТО України - Науседа

"Євросолідарність" ініціює створення ТСК щодо впливу Портнова на судову систему

Україна сподівається на успішну реалізацію взаємовигідних економічних проєктів з Польщею – Зеленський

НАТО має фундаментально переглянути свій підхід до РФ і бути готовим до непередбачених ситуацій - заява голів Вільнюського саміту

Вибір поляків на президентських перегонах може ускладнити євроінтеграцію України - Климпуш-Цинцадзе

Двопартійна підтримка Києва триватиме і після виборів президента Польщі - голова комітету Ради

В'ятрович: Чоловіку, який поламав Інститут нацпамʼяті Польщі, його земляки довірили державу

Україна заздалегідь попередила адміністрацію Трампа про спецоперацію СБУ на аеродроми РФ - ЗМІ

Кличко у Франкфурті отримав премію за права людини імені Франца Верфеля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА